Yeni Lenovo S90 Satışa Çıkarıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Lenovo’dan yeni fiyat performans cihazı olan Lenovo S90, Avea tarafınan satışa suunldu. Lenovo S90 modeli özellikle şık olan tasarımı ile dikkat çekiyor. Lenovo S90 modeli çok avantajlı fiyatları ile satışa sunuldu. Cihaz metal bir tasarım kullanmış ve gelişmiş net kamerası ile üstün teknolojik özelliklere sahip. Cihazın teknik açıdan özelliklerine bakarsak 1.2 GHz hızında Qualcomm, 4 çekirdekli ve 64 bit mimarili Snapdragon 410 işlemcisini kullanıyor. Ayrıca Lenovo S90 modelinde 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama bulunuyor. Depolama kısmının fazla olması MicroSD kart girişine gerek duyurmuyor diyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Ayrıca Lenovo S90 modelinden 5 inç HD çözünürlüklü bir Super AMOLED ekran kullanmış. Cihazın tasarımsal boyutlarına göz atarsak, 6.9 kalınlığına sahip ve 129 gram ağırlığında. Ayrıca tasarım malzemesi metal alaşım ve oldukça kaliteli bir malzeme kullanılmış. Diğer yandan gece ve gündüz çekimleri için 8 megapiksel flaşlı bir ön kamera ve 13 megapiksel ana kamera kullanılıyor.
Her iki kamerada Flaş bulunmasının avantajlarından biri ise, her aydınlatmalı mekanlarda kaliteli ve güzel fotoğraflar çıkarmanıza sağlıyor.

Türk Telekom grubundan gelen bir açıklamaya göre akıllı telefon piyasasındaki üç büyük marka arasına giren Türkiye’de ürünler oldukça beğeni kazanıyor ve Lenovonun bu modeli ise Avea portföyüne kattıkları için oldukça memnunlar açıklamasında bulundu. Bakalım lenovo bu fiyat ile akıllı telefon piyasasında diğer rakiplerine göre ne gibi işler yapacak.

Cihazın fiyatı ise 1099 TL.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir