Yeni Motorola Moto X Detayları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Motorola‘nın akıllı telefon pisasasındaki tarafı olan ve üçüncü nesile hitap eden yeni cihazı Motorola Moto x akıllı telefon hakkında özellik söylentileri devam ediyor. Son sızıntılara göre yeni model Clear Pixel teknolojisi ile 16 MP çözünürlüklü bir kamera ile gelecek. Selfir ve görüntülü görüşmelerde büyük rol oynayacak bu kamera ön kamera 5 MP olacak.

facebook müşteri hizmetleri

İkinci nesilde olan Moto X modeli 13 MP ana kamera ve 2 MP ön kamera yer alıyor. Diğer kısıma bakarsak, OIS / Optik İmaj Stabilizasyonu teknolojiside mevcut. Bu sayede video çekimlerinde titreşimler önemli ölçüde dengelenebilecek. Son dönemlerin olmazsa olmazı ağır çekim de hazır. Bu mod 1080p çözünürlükte saniyede 120 kare kayıt yapabiliyor. Çözünürlük 720p‘ye çekildiğinde ise saniyede 240 kare içeren videolar kaydedilebiliyor.

Sızan bilgiler Motorola tarafından doğrulanmış ya da yalanlanmış değil, bu nedenle resmi duyuru gerçekleştirilene dek beklememiz gerekecek. Ancak bu özelliklerin yeni Motorola Moto X’de bulunması şaşırtıcı olmayacaktır. Ekran boyutu olarak 5.2 inç olarak bilinen Moto X, işlemci olarak ise Qualcomm Snapdragon 808 teknolojisini kullanarak LG G4 işlemcisiyle aynı bir şekilde telefon üretmeyi başarmıştır. Ayrıca Motorola yeni telefonu diğer rakipler ile yarışabilecekmi göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir