Yeni Need For Speed Çıkış Tarihi Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Electronic Arts‘ın yıllık yarış serisi Need For Speed için bildiğiniz gibi Rivals‘tan sonra dinlendirilme kararı alınmıştı. 2013’ten beri bir haber alamadığımız seriden sonunda hareketlenmeler gelmeye başladı. Geçtiğimiz gün EA yeni Need for Speed çıkış tarihi aralığını paylaştı.

Yapılan açıklamaya göre yeni Need for Speed oyunu tıpkı eski Need for Speed‘ler gibi bu senenin sonlarına doğru raflardaki yerini alacak. Henüz oyun hakkında elimize bir bilgi geçmese de yapımcılar oyunun gerçek bir yeni nesil deneyimi yaşatacaklarından emin. Ayrıca oyun için bir de mobil sürüm yayınlanacak.

facebook müşteri hizmetleri

EA’in yaptığı tek duyuru Need for Speed için değil elbette. Şirket ayrıca yeni bir Plants vs. Zombies ve Mirror’s Edge 2 için de çıkış aralıkları yayınladı. E3 2013’teki teaser trailer’ı ile duyurulan Mirror’s Edge 2 de tıpkı Need for Speed gibi 2013’ten beri durgun vaziyette. Öte yandan yeni duyurulacak olan Plants vs. Zombies oyunu klasik seriye mi yoksa Garden Warfare’a mı bağlı olacak orası henüz belli değil. Gelen düşünceler ise oyunun Garden Warfare’a bağlı olacağı yönünde. Bahsettiğimiz iki oyunun da bir aksilik çıkmaması halinde 2016’da raflardaki yerini alacağı duyuruldu.

EA E3 Konferansı İçin 13 Haziran’ı Duyurdu

Şimdilik bu üç oyundan da başka bir haber yok. Ama başlamasına neredeyse bir ay kalmış olan E3’teki EA konferansında bu üç oyun hakkında da geniş ve detaylı bilgilerin gelmesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir