Yeni Need for Speed Oyunundan İlk Video Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Duyurulması ile beraber araba yarış oyunları arasında popüler olmaya hazırlanan Need for Speed oyunu için ilk oynayış videosu ve çıkış tarihi belirlendi. E3 2015‘e çok sıkı bir şekilde hazırlanan Electronic Arts’ın popüler oyunlarından olan ve serinin son oyunu olacak Need for Speed oyunu tekrarda bilgisayar oyunlarının vazgeçilmezi olmak için hazırlanıyor. Yeni oyunda birçok gelişim ve değişiklik olacak. Özellikle tema olarak sokak yarışı ele alınacak ve E3 2015 oyun fuarına kadar beklenen oyun için Electronic Arts bir sunum gerçekleştirdi ve oynayış videosu ile fragman yayınladı.

Oyun Fragmanı

facebook müşteri hizmetleri

Yayınlanan görüntülere göre özellikle grafik özellikleri muazzam olacak gibi duruyor. Gerçekçilik konusunda yıllar geçtikçe oyun firmalarıda hanelerine çok iyi gelişimler koymaya devam ediyorlar. Firma yeni Need for Speed oyununda sokak yarışını tema edinecek ve sokakların vazgeçilmez özelliği modifiyeyide oyunda barındıracak. Firmanın bir diğer açıklamasına göre bir önceki oyunu olan Rivals‘da bulunan bölge haritasının iki katı büyüklüğünde bir harita bu oyunda kullanıcılar ile buluşacak.

Ayrıca firma tüm NFS oyunları arasında modifiye çeşitliliği ve özelliği en geniş çaplı oyun olacağınıda kesin dilde belirtmiş durumda. Oyun videosu ve fragman haricinde açığa kavuşan bir diğer konu yeni oyun PC, Playstation 4 ve Xbox One için 3 Kasım tarihinde çıkışı gerçekleşecek. Bakalım bizleri nasıl bir oyun bekliyor ve gelişmiş grafik özellikleri ile de yüksek keyif verecek gibi duruyor.

Gameplay Video

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir