Yeni Need for Speed’den İlk Fragman Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde yeni Need for Speed‘in 21 Mayıs’ta duyurulacağını belirtmiştik. Electronic Arts sözünü tuttu ve yeni Need for Speed için ilk fragmanını yayınladı.

Oyunun ilk fragmanı maalesef sadece 34 saniye sürüyor, yani EA yalnızca teaser paylaştı. Teaser’a göre asıl fragman 15 Haziran‘da (E3) sunulacak.

Bu fragman’dan anladığımız kadarıyla Need for Speed bildiğimiz ve sevdiğimiz “sokak yarışı” temasına geri dönüş yapıyor. Uzun zamandır bu tarz bir oyunla gelmesini beklediğimiz Need for Speed sonunda hayranların sözünü dinlemiş gibi görünüyor. Göze çarpan başka bir faktör ise polisler. Most Wanted ve Carbon‘da başımızın belası olan polisler yeni Need for Speed‘de de karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Underground 2‘den beri oyuncuların Need for Speed adına en sevdikleri şey olan modifiye özelliği de bu oyunla beraber ağır bir şekilde geri dönmüş gibi görünüyor.

facebook müşteri hizmetleri

Need for Speed Rivals’ın geliştiricisi Ghost tarafından geliştirilen yeni Need for Speed sadece oynanış olarak köklerine dönmüyor. Yeni oyunun adında bir ekleme olmayacak, yani oyunun adı yalnızca Need for Speed. Bununla beraber EA‘nin iki sene boyunca büyük bir reboot için uğraştığını öğreniyoruz. Bu arada fragmanda belirtilene göre tüm video tamamen oyun içinden kaydedilmiş durumda.

Yine fragmanda belirtildiği üzere şimdilik sadece PC, PS4 ve XBOX One için duyurulan yeni Need for Speed ile ilgili daha ayrıntılı bilgilerin 15 Haziran‘da gerçekleşecek E3 sunumunda gelmesi bekleniyor. Bahsettiğimiz duyuru videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir