Yeni Nesil “Akılsız” Telefon Light Phone Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Burada bizi yüksek teknoloji haberleri yaparken, üst düzey akıllı telefonlar tanıtırken ya da onlarla ilgili haberler yaparken buluyorsunuz genelde. Ancak bu kez işler farklı olacak, çünkü bu sefer duyurulan şey dünyanın en “akılsız” yeni nesil telefonu. Geliştiricileri tarafından “telefondan uzaklaşan telefon” olarak nitelendirilen Light Phone Kickstarter kampanyası ile duyuruldu.

Light Phone‘u diğer telefonlardan farklı kılan nedir? Herşey. Telefon özellikle son zamanlarda akıllı telefonların haddinden fazla gelişmesinden ve her köşe başında telefonla uğraşan zombilerden sıkılan insanlar için tasarlanmış. Telefonda numpad ve arama ekranı dışında hiçbir şey yok. Bir kredi kartı büyüklüğünde olan telefonun şarj süresi ise 20 gün.

facebook müşteri hizmetleri

Her ne kadar telefonun basitliği ile atıp tutsak da Light Phone‘un çalışması için bir akıllı telefona ihtiyacı var. Light Phone’un çalışma mantığı şu; akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile nerede olursanız olun telefonunuza gelen aramayı doğrudan Light Phone‘un kendi SIM kartına yönlendirecek (telefonun içinde ekstra bir SIM kart var) ve siz de aramalara doğrudan cevap verebileceksiniz. light-phone-2

Light Phone‘un hedef kitlesi dışarıda telefonla uğraşmayı sevmeyen ya da çocuğu olan kişiler. Light Phone‘u dışarı çıkarken yanınıza alıp akıllı telefonunuzu evde bırakabilirsiniz ya da okula giderken Light Phone‘u çocuğunuza vererek ondan her daim haber alabilirsiniz. Oldukça işe yarar bir ürün anlayacağınız.

Şu an Light Phone hala Kickstarter sürecinde. 100$‘lık fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan Light Phone 200,000$‘lık Kickstarter barajının şimdilik yalnızca 66,587$‘ını toplayabilmiş durumda ancak kampanyanın bitmesine daha 40 gün var. Eğer bu proje ilginizi çektiyse buradan ürünün Kickstarter kampanyasına ulaşabilir ve projeye destek olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir