Yeni Nesil Intel Core Skylake Daha Tasarruflu!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yeni nesil Intel Core Skylake hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen bilgiler ise güç tüketimi ile ilgili direkt Intel’den geldi! işte detaylar.

İşlemci üreticilerinden olan Intel tarafınca merakla aktif kullanıma geçmesi beklenen yeni 6. nesil Intel Core Skylake aile ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen bilgiler ise direkt Intel’den geldi ve yeni Skylake Core i3, i5 ve i7 işlemcilerin güç tüketimi noktasında kati iddialar öne sürülmüş oldu.

Intel, güç tüketimini azaltıyor!

facebook müşteri hizmetleri

Direkt Intel tarafınca meydana getirilen açıklamada, yeni altıncı nesil Intel Core Skylake işlemci ailesi ile bundan önceki nesile kıyasla minimum %30 enerjit asarrufu elde eden işlemcilerin kullanıcılara ulaştırılacağı sözü geldi. Intel’in bu denli iddialı bir söylemde bulunmasında yeni nesil Skylake işlemci ailesine ciddia anlamda güvendiği anlamına geliyor.

Skylake-S-00

Core Skylake serisi hazır!

Yeni nesil MacBook Pro ve Microsoft Surface 4 ile beraber aktif olarak Intel Skylake 6. nesil i3, i5 ve i7 serisi işlemcilerin kullanıma geçeceği düşünüldüğünde, yeni işlemciler için fazlaca uzun bir süre kalmadığı anlaşılıyor.

Son olarak Intel’in Skylake ailesi ile elde edeceği bu enerji tasarrufunungüçten feragat etmek anlamına gelmediğini de belirtelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir