Yeni Nesil Lavabo Armatürleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Aslında yeni nesil armatürlerden bahsederken belirli bir model ve çeşit sınırlaması yapmak, en beğenilen modeller diye armatürleri kategorilere ayırmak istiyorum ama fakat geliştirilen yeni nesil lavabo armatürlerini gördükçe bütün lavabo bataryalarının birbirinden güzel olduğunu görüp, lavabo armatürlerini en sevilen, en beğenilen, en çok satılan gibi kategorilere ayırmaktan vazgeçiyorum. Ama sizlere yine de yeni nesil armatürler hakkında mümkün olduğu kadar objektif bir değerlendirme yapmaya çalışacağım.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni Nesil Armatürler

Yeni üretilen lavabo bataryalarında yumuşak bir şeklide ilerleyen yuvarlak hatlar göze çarpıyor. Bu yılın ve önümüzdeki yılların yeni trendi muhtemelen yumuşak hatlı ve yuvarlak kıvrımlara sahip lavabo armatürleri olacak gibi görünüyor. Tabi bu kıvrım ve hatlar aynı zamanda banyodaki lavabo, küvet ve banyo kabinlerine mükemmel bir uyum sağlıyor ve harika bir görsel bütünlük sağlıyor. Ayrıca görsel bütünlüğün yanı sıra yeni eklenen ve su tasarrufu sağlayan perlatörü ile cebinize de katkı sağlıyor. Perlatör aynı zamanda su ile havayı karıştırarak açma ve kapama işlemini daha yumuşak ve hızlı yapabilmenize imkân tanıyor. Tabi bunun yanı sıra armatürlerde kullanılan eğimli gövde ve bu gövdeye uygun açılı bir şekilde gelen su çıkış ucu ile harika bir sanat eserine dönüşüyor.

Aynı zamanda armatürlerle uyum içinde olabilmesi için tasarlanan metal aksesuarlarda, armatürlerle birlikte kullanıldıkları alanlara değer katıyor. Ayrıca armatürlerde seramik kartuşlar kullanılıyor. Seramik kartuşların en önemli özelliği olağanüstü bir tasarruf sağlayacak şekilde dizayn edilmeleridir. Musluk açma kolu 90° bir açıyla kaldırıldığında, kombiyi devreye almıyor ve bu şekilde gereksiz çalışmayan kombi nedene ile enerji tasarrufu sağlanmış oluyor. Aynı zamanda yine seramik kartuş vasıtasıyla suyun maksimum sıcaklığını sabitleyebiliyor. Bu da ortalama % 10 luk bir enerji tasarrufu anlamına geliyor.

Son olarak yeni nesil lavabo armatürlerinin üretildikleri metaller halen piyasadaki en kaliteli ve sağlam metallerdir. Bu şekilde armatürlerin çizilmesi, kırılması, kararması gibi sorunlar ortadan kaldırılmış ve uzun yıllar yepyeni kalacak ürünler ortaya çıkarılmıştır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir