Yeni Nokia 105 Modeli Satışa Çıkacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft yeni çıkartacağı telefon ile eskilere gidiyor diyebiliriz. Akıllı telefonlara alışamayanlara veya kullanım zorlukları çekenler için özellikle yaşlı kitlesini hedefleyen Micosoft düşük fiyatlı yeni telefon modeli Nokia 105 modelini yakın zamanda piyasaya sürecek. Düşük fiyatlı bir cihazda geçtiğimiz haftalarda ZTE çıkartmıştı. Fakat o bir akıllı telefondu şimdi ise Microsoft tuşlu bir telefon çıkartmayı düşünüyor.

facebook müşteri hizmetleri

Microsotf Nokia 105 modelini eski modele göre biraz geliştirip rehber kapasitesini 2000‘e çıkartacak. Microsoft, Nokia 105 modeline FM radyo ve batarya konusunda tüm akıllı telefonlardan üstün 35 gün bekleme süresi mevcut. Ayrıca eski tip klasik model olan bu cihaz 70 gram ağırlığında ve ayrıca klasik tuş takımı mevcut. Diğer yandan bu cihazın çift sim kartlı modelide olacak. Bu cihaz tam 15 saat konuşma süresi verebiliyor ve standart Micro-USB girişi ile şarj olabiliyor.

Açıklamalara göre Nokia 105 cihazı giriş bir fiyat olacak ve sadece 20 dolar ile raflarda yerini alacak. Eski modeli 2013’de üretilen ve dakikada 100 adet satan Nokia, Microsoft ile yenilenecek. Eski tip klasik telefonlarda görülen bas konuş özelliği bakalım yeni Nokia’da olacakmı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir