Yeni OnePlus Two Modeli Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

OnePlus One modeli ile mobil pazarda iyi çıkış yakalayan OnePlus, mobil piyasaya geri dönerek OnePlus Two modeli ile geliyor. OnePlus’ın yeni modeli olan bu amiral gemisi hakkında tüm detaylı bilgiler haberimizde. OnePlus One üst düzey performans sunarak, ayrıca düşük fiyatı ile piyasaya sürülünce kullanıcıların oldukça beğenisini kazanmıştı. Şirket özellikle davetiye sistemine rağmen iyi satış yapması firmayı sevindirdi.

facebook müşteri hizmetleri

OnePlus Two modeli ilk modele göre fiyat olarak biraz daha fazla olacak. OnePlus Two modelinin özelliklerini ele alırsak 5.5 inç’lik bir QHD ekran ile geliyor ve Snapdragon 810 işlemcisinden güç alıyor. OnePlus Two modelinde ön kamera olarak 5 megapiksel ve arka kamera olarak da 16 megapiksel bir kamera olacak. Uzun kullanım için isede 3300 mAh batarya kullanıyor ve 4 GB RAM‘e sahip olması bekleniyor. 2015’in 3. çeyreğinde satışa çıkması beklenen OnePlus Two, 400 dolar gibi ilk modele oranla nispeten yüksek sayılabilecek bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkacak. Hatırlatmak gerekirse OnePlus One 299 ve 349 dolarlık iki farklı model ile piyasaya çıkmıştı.
İyi haber ise OnePlus One‘da uygulanan davetiye sisteminin OnePlus Two için uygulanmayacak olması. Henüz cihazın ülkemizde piyasaya sunulup sunulmayacağı hakkında ise bir bilgi bulunmuyor. Bu telefon One Plus One‘dan farklı olarak herkesin rahatlıkla satın alabileceği bir telefon olması bekleniyor. Önceki model davetiye sistemi ile satın alınabiliyordu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir