Yeni Selfie Flaş Cihazı Görücüye Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Lenovo, CES 2015 programında VIBE Xtension Selfie Flash isimli aksesuarı akıllı telefon kullanıcılarına tanıttı.

Bulunduğumuz döneminin kuşkusuz en gözde tabirlerinden biri olan “selfie” akımı o kadar büyüdü ki akıllı telefon firmaları artık bu yönde geliştirmelere başladı. Bu hareketlenmenin başında gitmeyi isteyen Lenovo’nun en büyük hamlesi yüksek çözünürlüklü ön kameralarının yanı sıra görücüye yeni sunduğu VIBE Xtension Flash olarak gözüküyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bu cihaz üzerinde 8 adet LED flaş bulunduruyor ve 1 metre yarıçaplı bir alanı tamamıyla aydınlatabiliyor. Bir diğer artısı ise gayet şık görünmesi ve oldukça küçük olması.

Bu ufak cihazı akıllı telefonunuzun ses girişine takarak kullanabiliyorsunuz ve bu sayede microUSB ve şarj girişini kurtarmış oluyorsunuz. Asıl önemli ve harika noktası ise telefonun deklanşörü ile tam anlamıyla kusursuz çalışması. Yani “selfie” için deklanşöre bastığınız anda flaş patlıyor. Bu yeni cihaz “selfie” tutkunları için bir vazgeçilmez bile olabilir ve bu alışkanlığa yeni bir renk getireceği de kesin. Cihazın çıkış tarihi ise Nisan ayı, ABD’deki satış fiyatı da 29 dolar olacak.

:: Google ile 2014’ün En Trend Konuları

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir