Yeni Sony Çerçevesiz Modeli Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çerçevesiz ekran akıllı telefon modelleri ile firmalar yakında atılım göstermeye başlaması bekleniyor. Sony’in yakın zamanda haberlerini yaptığımız Levender, isimli yeni modeli selfie odaklı ve çerçevesiz bir ekran ile gelmesi bekleniyor. Yeni modeli hakkında çerçevesiz bir resim sızdırıldı. Çerçevesiz ekran telefonlar gelişmeye devam ediyor son olarak ZTE’e ait Nubia Z9 modeli satış rekorları kırıyor ve çabucak tükenmeye devam ediyor. Şimdi ise Sony‘in iddialı bir modeli gözükmeye başladı.

facebook müşteri hizmetleri

İddialara göre oldukça yüksek donanımsal özellikler beklenen Sony’in bu modeli, orta seviye yerine yüksek bir cihaz olması bekleniyor ve Sony‘in yeni amiral gemisi olması bekleniyor.

Cihaz hakkında fazla bilgi olmasada, Sony bu amiral gemisinde oldukça iddalı geliyor diyebiliriz. Çerçevesiz bir ekran ile tasarımsal görünüm bekleniyor ve dev rakiplerden LG G4 ve Galaxy S6 modellerine göre daha gelişmiş LED flaşlı bir ana kamera beklenirken, yine oldukça üst düzey bir ön kamera bekleniyor.
Sony bu modelinde 64 bit mimarili, MT6752 model bir 8 çekirdekli işlemci bekleniyor. Diğer yandan 2 GB RAM ve çift SIM desteği bekleniyor. Bu cihaz Android 5.0 işletim sistemi ile gelmesi bekleniyor. Sony’nin kısa bir süre önce bu amiral gemisini Japonya dışarısında da satışa çıkaracağı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Sony’nin üzerinde çalıştığı başka bir akıllı telefonu Sony Lavender ile alakalı bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni haberler geldiği sürece paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir