Yeni Sony Xperia Z4 Sızıntısı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon piyasasında markalar yeni amirallerini tanıtmaya başlıyor. En son olarak HTC’nin One M9 modeli tanıtılmıştı ardından Sony cephesinde Xperia Z4 adına bilgiler, sızıntılar gelmeye başladı. FFC belgelerinde Z4’e ait bazı görüntüler ortaya çıktı. Çıkan görüntülere göre cihazın E6553 model numarasına sahip olduğu ve bir süre önce Benchmark testinde de ortaya çıkmıştı. Sony xperia z4 sızıntıları konumuzdaki resimlere göre 1/2.3-inç büyüklüğünde 20.7 MP çözünürlüklü sensör kullanacak gibi duruyor. Ayrıca sony xperia z4 sızıntısına göre ekranın LCD olduğu gözüküyor.

Diğer Özellikler

Benchmark testi sonucunda Xperia Z4 modelinde 5.1 inç bir Full HD ekran kullanacak gibi gözüküyor. Fakat sony xperia z4 sızıntısı LCD bir ekran gözüküyor. Cihazın işlemci birimi 64-bit sekiz çekirdekli snapdragon 810 ve 3 GB RAM kullanılacak. 32 GB dahili depolama, Android 5.0.2 Lollipop işletim sistemi.
Telefonun en büyük özelliklerinden biri IP68 sertifikası ile 1.5 metre derine inip 30 dakika suda kalabiliyor. Cihazda 3400 mAh batarya bulunuyor.

facebook müşteri hizmetleri

sony1 sony2 sony3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir