Yeni Street Fighter Çizgi Romanı Yolda

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Capcom’un sevilen dövüş oyunu Street Fighter’ın 30. yılı şerefine, UDON Entertainment serinin 30 yılından karakterlerin yer alacağı bir çizgi roman serisi duyurdu.

Street Fighter Unlimited ismi ile çıkış yapacak olan seri aynı zamanda Super Street Fighter’ın da yazarı olan Ken Siu-chong tarafından yazılacak ve Joe Ng ile Edwin Huang tarafından çizilecek. Her bölüm aynı zamanda misafir çizerler ve yazarlar tarafından yazılan dört bölümlük mini hikayeler de içerecek.

facebook müşteri hizmetleri

Bu aylık çizgi roman serisi Street Fighter serisindeki tüm oyunlardaki karakterleri tek potada toplayacak ve Shadaloo ile Secret Society gibi şeytani örgütlere karşı savaşlarını anlatacak.

Street Fighter Unlimited serisinin ilk bölümü Aralık 2015’te çıkacak ve 2016’da seri devam edecek. Ayrıca UDON Entertainment, Street Fighter V’in çıkışına yakın seriye bağlı yeni bir çizgi roman serisini duyuracaklarını da açıkladı.

Geçtiğimiz sene The Game Awards’ta sürpriz bir şekilde duyurulan Street Fighter V, PC ve PS4 için Mart 2016’da çıkış yapacak. Oyunun online kapalı beta’sı ise bu ayın sonunda PS4 için başlayacak ve Amerika bölgesinden oyunu ön sipariş edenler kapalı beta’ya girmeye hak kazanacaklar. Oyunun PC beta tarihi ise şu an için belli değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir