Yeni Vodafone Smart Tab 6 Tanıtıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon üreticileri gün geçtikçe artarken Vodafone cephesinden yapılan lansmanda Smart Ultra 6 cihazının yanısıra tablet segmenti için olan model Vodafone Smart Tab 6 tanıtıldı. Vodafone birçok akıllı cihazlarını tanıtmaya devam ederken tablet kategorisinde’de boy göstermek istiyor. Bundan dolayı Vodafone Smart Tab 6 isimli bir tablet modelini tanıttı.

facebook müşteri hizmetleri

Tanıtılan Vodafone Smart Tab 6 modelinin özellikleri neler derseniz şöyle açıklayalım. Cihaz Türkiye’nin ilk 4G destekli tableti olarak nitelendiriliyor. Ayrıca tablet 9.6 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip ve 4 çekirdekli 1.2 GHz hızda çalışan işlemci ile geliyor. Diğer yandan tablet olduğundan dolayı kamera noktasında giriş seviyesi modeller kullanılmış. 5 Megapiksel bir ana kamera ve 2 megapiksel ön kamera kullanılmış.

Diğer yandan Vodafone Smart Tab 6 modelinde 4600 mAh bir batarya kullanılmış ve genel olarak bakarsak orta segment tablet kategorisine girebilecek özelliklere sahip diyebiliriz. Yeni cihaz 1 Temmuz tarihinde satışa çıkartılacak ve 700 Tl olarak bir rakam belirlenmiş. Ayrıca bu modelin işletim sistemi olarak güncel sürüm Android 5.0.2 Lollipop ile geleceğini hatırlatalım. İlerleyen zamanlarda üst seviye Android sürüm güncellemeleri alacağı bekleniyor. Fakat cihaz orta seviye olsa bile diğer rakiplerinin çıkarttığı üst seviye tablet modelleri ile yarışabilecek gibi durmuyor. Orta seviye özellikleri ve uygun fiyatı ile alınabilecek tablet modellerinden bir tanesi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir