Yeni Zenfone Zoom Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon üreticileri her yıl CES etkinliği kapsamında yeni cihazlarını tanıtmaya devam ediyorlar. Bu noktada Asus firmasının geçtiğimiz CES etkinliği ile beraber tanıttığı Zenfone Zoom modeli henüz satışa çıkmadan farklı bir versiyonu TENAA kayıtları üzerinde gözüktü. Asus Zenfone serisi ile iyi bir çıkış yakalamış ve Tayvan’ın en değerli teknoloji şirketi olarak konumlandırılmış durumda. Son amiral gemisi Zenfone 2’nin ardından TENAA kayıtlarında kamera üzerine geliştirmeler yapılmış olan yeni cihazı gözüktü.

facebook müşteri hizmetleri

Kayıtlarda gözüken Zenfone Zoom modeli ilk olarak Ocak ayında yapılan CES 2015 kapsamı ile duyurulmuştu. Kod adı ZX550 olan Zenfone Zoom 3x optik zoom özelliğine sahip olarak fotoğraf makinası olarakda kullanılacak bir cihaz durumunda idi. Optik zoom’un görüntü kalitesini bozmadan zoom yapabildiğini hatırlatalım. Gelişmiş fotoğraf makinalarında 25x’den başlayıp 100x’e kadar optik zoom yapabilen özelliklerin olduğunuda belirtelim. Dijiral zoomlarda ise yakınlaştırıldığında görüntüde kalite kaybı yaşanır.

Z00XSB kod adı ile TENAA’da gözüken yeni Zenfone Zoom’un teknik özelliklerine gelir isek, modelde 4 çekirdekli 2.3 GHz hız ile çalışan bir işlemci bulunuyor ve 1920 x 1080p Full HD bir ekranı bulunuyor. 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolaması bulunan Zenfone Zoom’un 13 megapiksel optik zoom özellikli ana kamerası bulunuyor. 5 megapiksel ön kamera eşliğinde gelecek olan cihaz 185 gram ağırlığında olacak. Bakalım Asus’un yeni akıllı telefonu diğer Zenfone ailesinin üyeleri gibi fiyat performans anlamında iyi satış rakamlarına ulaşacakmı göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir