Yenilenen Ntvmsnbc.com Artık Ntv.com.tr Adresinde

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

NTV‘nin sahibi olduğu, Msnbc.com ile birlikte ortak çalışan ntvmsnbc.com haber sitesinin arayüzü ve tasarımı geçen yıldan bu yana tamamen yenilendi. Artık Msnbc.com sitesinden tamamen bağımsız olarak ayrılan ve Türkiye’de en çok ziyaret edilen haber sitelerinden biri olan Ntvmsnbc.com, NTV‘nin kimliğine yakışır bir tasarım ile yayın hayatına başladı.

facebook müşteri hizmetleri

Bu değişim sürecinin başlıca nedeni, bildiğiniz gibi Microsoft şirketinin NBC ile beraber yönettiği Msnbc.com‘daki hisselerini 2012 yılında Comcast‘e satarak ortaklıktan ayrılması olarak yorumlanıyor. 300 milyon dolar değerindeki anlaşmayla beraber yayın hayatına son verilen Msnbc.com sitesinin yayın hakları geçici bir süre Nbcnews.com sitesine verilmişti. Msnbc.com sitesi geçtiğimiz yılda tekrar yayın hayatına başlamıştı.

Bu olanlardan sonra Ntv.com.tr adresinin diğerlerinden ayrı bağımsız bir yayın olarak yayın hayatına devam edeceği geçen yıl Şubat ayında neredeyse kesinleşmişti. Değişimle beraber Ntvmsnbc.com sitesi adresi aramaları da Ntv.com.tr sitesi adresine otomatik olarak yönlendirilmeye başlandı.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir