Yerli Haberler İçin Yerlitek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İnternet siteleri daha çok kullanıcıya ulaşmak için ya sabır ile yol izliyor ya da hızlı adımlarla ilerleme kaydetmeye çalışıyor. Blog siteleri de aynı türden. Sitemizi anlatmaya başlamadan önce ufak bir dipnot olarak bunları yazma gereği duydum.

Sitemiz öyle çokta büyük bir site değil. Kendince çevresi bulunan, ziyaretçi girişlerinin her geçen gün arttığı, güncel konuları ele alarak hedefleri olan bir siteden de açıkçası pek bir farkı yok. Ancak bunlar gerçek olan şeyler.

facebook müşteri hizmetleri

Diğer sitelerden farkımız yok mu peki? Tabi ki var. Tek bir konuyu ele almak yerine 10’larca konuyu ele alan bir siteyiz. İsminde geçen ‘yerli’ kelimesini ülkemize hitap eden bir unsur olarak bulunduran, ‘tek’ sözcüğünde ise bu siteden başka bir site daha olmadığını belirten bir site ismine sahibiz.

Kısacası blog standartlarında fakat çift blog, yani teknoloji blogu ve sağlık blogu olarak hizmet veren, 12 yazarın bir sitede buluştuğu, radyo, televizyonda ve ünlü teknoloji firmalarında çalışan hem genç hem de tecrübeli yazarların yazılarını paylaştığı güncel bir site olma yolunda ilerliyoruz.

Yerlitek Kurucusu – Cem Çelik

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir