Yıl Sonu Samsung Galaxy S7 Görebiliriz

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yıllardır Galaxy Note serisini belirli bir döngü olarak sunan Samsung, bu sefer Galaxy S7 olacak olan yeni amiral gemisini normal döngüsünün bir kaç ay öncesinde çekerek akıllarda merak duygusunu uyandırmayı başardı.

Genel olarak Şubat – Mart ayları arasında tanıtılan Galaxy S serisinin yeni amiral gemisi olacak Galaxy S7 modeli bu sefer yaklaşık 6 ay öncesinde bir tanıtım yapmayı planlıyor olabilir. Ancak kaynaklar cihazın Ar-Ge sürecinin hızlandığını ve Aralık sonuna yetişecek şekilde optimize edildiğini belirtiyor. Samsung cihazı iki ay öne çekecek şekilde hazırlıklarını sürdürüyor.

facebook müşteri hizmetleri

Samsung amiral gemi modelinin geliştirilmesinde Waterfall adı verilen bir metot kullanıyordu ve süreç bir ekibin elinde şekilleniyordu. Ayrıca testler süreç sonunda yapılıyordu ve bazı konuların optimize edilmesi mümkün olmuyordu.

Bugüne kadar farklı bir mimari kullanan Samsung için özelleştirilmiş çekirdek tasarımına geçmesi bizce kolay olmayacaktır. Bu yönden de uzun bir deneme – kontrol süresine ihtiyaç duyacağı şüphesiz bir şekilde ihtiyaçtır. Samsung’un geçen yıl sonlarında özelleştirilmiş çekirdek çalışmalarına başladığı haberleri düşünüldüğünde Galaxy S7 modelinin Aralık ayına yetişebilmesi ihtimal dahilinde. Ancak yine de bunu Aralık ayına kadar bilemeyeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir