Yönetici Koçunuzu Bulduğunuz An Başarıyı Yakalarsınız

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çoğumuz iş yerimizde başarılı biri olarak adlandırılmak ister ve bunun sonucunda belli girişimlerde bulunur. Belki bu girişimler çoğu kişinin önüne taş koymuştur bunun sebebi yaptığınız hamlelerin profesyonel olmamasıdır.  en iyi şekilde nasıl yönetici olursunuz bunu öğrenebilir ve yapacağınız hamlelerde sizlere yardımcı olan biri olur.

facebook müşteri hizmetleri

Çoğu şirket günümüzde yaşam koçluğu aldırmaktadır ve bunu yaparken de çok haklılar. Koçluk kişi için gerçekten çok önemlidir yani sizler yükselmek istiyorsanız şirketin dinamiklerini bilen bir koçla çalışmalısınız bu koçu nereden bulacağınızı biliyorsunuz.

Yönetici koçluğu sizin daha doğru atışlar yapmanızı sağlar. Eğer siz ben iyi bir yönetici olacağım diyorsanız ve bunu başarmak için bazı durumları göze alırım diyorsanız hemen yukarıdaki adrese giriniz ve oradan kendinize uygun bir yönetici koçu seçiniz.

Burada ki kişiler sizlere akıl verecek kişiler yani sizin işten temas edemediğiniz noktaları burada ki hocanız belirleyecek ve bunun sonucunda sizden o şekle uygun hamleler yapmanızı isteyecektir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir