Yooka-Laylee Kickstarter Başarılı Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Banjo-Kazooie‘nin ruhani takipçisi olan Yooka-Laylee Kickstarter kampanyasını başarı ile tamamladı.

Eski Rare çalışanlarından oluşan İngiliz bağımsız stüdyo Playtonic‘in yeni oyunu Yooka-Laylee için geçtiğimiz gün hem karakter tanıtımı yapılmış, hem de Kickstarter kampanyası başlatılmıştı. 175.000 Pound‘luk sınır kampanya başladıktan tam bir saat sonra aşıldı ve bu haberin yazımı esnasında toplanılan toplam para 843.247 Pound‘du. Yani Playtonic Games düz hesapla hedeflediği parayı 4’e katlamış olabilir.

facebook müşteri hizmetleri

46 günün sonunda toplanan paranın 1.000.000 Pound olması halinde (ki bu hiç zor görünmüyor) oyun PC, Mac ve Linux‘la beraber PS4, XBOX One ve Wii U için de aynı anda çıkacak.

Yooka-Laylee Karakterleri Belli Oldu

Şu an hala kampanyaya destek verebilirsiniz, 32 lira bağış yapmanız halinde oyunun çıkışında ücretsiz Steam kopyasına erişebileceğiniz oyuna 20 lira bağış yaptığınızda bile “credits” ekranında özel teşekkür listesine adınızı yazdırabilirsiniz.

Kickstarter kampanyasına göre Ekim 2016‘da çıkışını yapacak olan Yooka-Laylee şimdiden çıkan görüntü ve videolarla eski Nintendo hayranlarının heyecanlanmasına neden oldu bile. Sonuçta yıllardır kemik Rare kadrosunun yeni oyunlarla karşılarına çıkmasını bekleyen kitle sonunda umduğunu bulacak gibi, bekleyip göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir