Youtube 2016 Yılında Değişecek Gibi Duruyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Video sektöründe hızlı gelişmenin başını çeken dev platform Youtube 2016 yılında değişime hazırlanıyor. Music Key ve henüz ismi açıklanmayan iki yeni güncelleme ile 2015 sonunda çok farklı bir platformun kullanıcıları beklediği yönünde ufak ipuçları vermeye devam eden Youtube’un yeni yılda nasıl olacağı ise merak konusu.

Kasım ayından beri beta sürümünde olan Music Key ve adı henüz verilmemiş ancak özellikle video yükleyen Premium kanal sahiplerini hedefleyen yeni güncelleme ile birlikte Youtube 2016 yılında çok farklı bir platform olarak karşımıza çıkacak gibi duruyor.

facebook müşteri hizmetleri

Sosyal medya devleri Facebook ve Twitter’ın da farklı uygulama ve güncellemeler ile video sektörüne hızlı bir giriş yapması ve bu yöndeki çalışmalarının farkında olan Youtube, yeni yılda video sektöründe çok farklı bir soluk getirecek, özellikle de Youtuber’lar için yeni seçeneklerin kapısını açacak gibi duruyor.

Facebook Canlı Yayın Uygulaması Onaylı Hesaplara Açılıyor

Geçtiğimiz yıla oranla artan Youtuber sayısı ile birlikte izlenme oranlarını da artıran platformu şu an için geçebilecek bir video kanalının olmadığı kabul edilmesi gereken bir gerçek.

Facebook canlı yayın uygulaması ile sektöre dahil olmaya çalışırken Twitter Periscope ile bir nebze olsun bir yerlere gelmeye başarmış olsa da her iki firmanın izlenme ve kitle oranlarının yanında Youtube’un açık ara önde olduğunu belirtmek yanlış olmaz.

Periscope Kullanıcı Sayısı 10 Milyona Ulaştı

Yeni güncellemeleri ile ilgili tüyolar vermeye devam eden Youtube 2016 yılında ne gibi değişiklikler yapacak hep birlikte göreceğiz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir