YouTube Ekolayzer Ayarı Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İnternet üzerinden müzik dinlemek dediğimiz zaman aklımıza ilk olarak YouTube geliyor. Tabii ki Spotify ve SoundCloud gibi müzik servisleri de var. Bu servislerin diğer güzel yanı ise, bilgisayarlarımızın gittikçe büyüyen, yine de yeterli olmayan saklama alanımızdan tasarruf etmemizi sağlamaları. Evet YouTube ve diğer servisler sayesinde, istediğimiz şarkıları bilgisayarımıza kaydetmek zorunda kalmadan İnternet üzerinden istediğimiz gibi dinleyebiliyoruz.

Fakat bu konuda hoşunuza gitmeyecek tek bir şey olabilir. O da İnternet tarayıcısı üzeriden dinlendiğimiz müziklere uygun ekolayzer ayarını yapamamamız. Yine de merak etmeyin, bunu yapmak mümkün.

youtube-ekolayzer-ayari1

facebook müşteri hizmetleri

YouTube Ekolayzer Ayarı Nasıl Yapılır?

Bu anlatacağımız konu sadece YouTube değil tarayıcınız üzerinden kullandığınız bütün müzik dineleme hizmetleri için geçerlidir. Aynı zamanda bu ayarın ise sadece Chrome ile Chormium tabanlı tarayıcılar için geçerli olduğunu da ayrıca hatırlatmak isteriz.

YouTube ekolazyer ayarını, Chromium ve ya Chormium tabalı olan, Google Chrome, Torch, Yandex Browser gibi tarayıcılar ile her ziyaret ettiğiniz site de kullanabilirsiniz.

Bunun için Chrome Web Store’da bulunan Audio EQ uygulamasını kullanıyoruz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz. >>> Audio EQ.

Uygulamayı indirip yükledikten sonra, ziyaret ettiğimiz her sitede istediğimiz şekilde ayarlamaları yaparak kullanabiliyoruz. Bunu ise tarayıcınızın sağ üst kısmında gözüken Audio EQ’nün sembolüne basarak arayüzü açıyor ve ayarı bu şekilde yapıyoruz. Böylece isterseniz en sevdiğiniz müzisyenin konser performansını ve ya en sevdiğiniz filmi kendinize özel ekolayzer ayarı ile izleyebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir