YouTube Music Key Abonelik Hizmeti

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

YouTube‘nin uzun bir süredir beklenen müzik abonelik servisi sonunda hizmete girecek. Belirli bir  promosyon süreci için ücreti 7.99$ olacak olan hizmetin, normal fiyatı ise ayda 9.99$ olacak. Hizmet, YouTube Music Key olarak tanıtılıyor ve Google Play Music‘in tüm arşivine erişme imkanı sunuyor. Aynı zamanda reklamsız klipler, arka planda çalma özelliği ve offline olarak ön belleğe alınmış videoları bağlantı olmadan izleme imkanını tanıyor.

Müzik hizmeti başlangıçta beta olarak çalışacak. Kullanmak isterseniz Google üzerinden YouTube‘a kayıt olabilirsiniz. Hizmet aynı zamanda YouTube‘taki klip koleksiyonundan yola çıkarak sizin dinlediğiniz müzik tarzınıza hitaben playlist önerileri yapabilecek.

facebook müşteri hizmetleri

youtubemusickey1

Albümler de YouTube‘a eksiksiz olarak gelecek, böylece normalde resmi olarak ulaşılamayan tamamen resmi müzikler ve klipler YouTube‘un kendi ortağı olarak ulaşılabilir hale gelecek.

Gelecek hafta Pazartesi davetiyelerin gönderileceği tahmin ediliyor. Reklam olan ücretsiz versiyon ise yarından itibaren kullanılabilir olacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir