Youtube Otomatik Oynatma Özelliğinin Zararları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

YouTube tüm Dünya’da ve ülkemizde her geçen gün sağladığı yeniliklerle popülaritesini koruyor ve sağlamlaştırıyor. YouTube yeni uygulaması ile ses getirmeyi başardı. Sanatçılara özel bir uygulama olacak olan ve canlı yayınlarda farklı kamera açıları sağlanarak YouTube’ta otomatik olarak oynatma özelliğini ekledi.

Bu sistem özelliği sayesinde YouTube kullanıcıları, sistem üzerinden durmaksızın müzik dinleyebilme şansına sahip olabilecekler.

 

 

Youtube Otomatik Oynatma Özelliği Neden Zararlı?

Sürekli olarak şarkı seçiminde bulunmaktan ve oynat tuşuna basmak zorunda kalan kullanıcılara rahatlık vaat eden Youtube otomatik oynatma uygulamasının negatif tarafları da yok değil. Çünkü YouTube üzerinde bu özelliği aktive ettiğinizde ardı ardına videolar açılacak ve sizin de önemle dikkat ettiğiniz internet kotanız kısa zamanda dolacak. Eğer bir çok kullanıcının tercih ettiği bu uygulama bu yönüyle sizin için sorun yaratacaksa bu sorunu ortadan kaldırmak artık çok kolay.

facebook müşteri hizmetleri

YouTube’un bu özelliğini kullanışlı buluyor ancak internet kotanızla ilgili kaygı duyuyorsanız videoların sağ üst kısmında yer alan mavi düğmeye tıklayarak videoların oynatılmasını engelleyebilirsiniz. Bunu yaparak YouTube uygulamasının size sunduğu videolar gösterilmeyecek ve dolayısıyla da internet kotanızda bir sorun yaşamayacaksınız.

Tabii müzik dinlemek için gerçekleştirilebilecek bu özellikte arka arkaya video izlemeden müzik dinlemeniz kolay ve hızlı bir yol şeklini almış durumda.

Youtube 360 Derece Video Desteği

YouTube Ekolayzer Ayarı

Sanal dünyanın ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde artık bir çok sistem uygulayıcısı kullanıcıların tercihlerine ve seçeneklerine uygun formüller üretmek durumunda kalıyor. Özellikle de YouTube gibi tüm dünyada takip edilen, sevilen ve popüler bir uygulamanın böyle geliştirici ve kullanıcılara özel uygulamalara imza atıyor olması aslında çok da şaşırtıcı değil çünkü profesyonellik bunu gerektiriyor.

YouTube ve buna benzer bir çok popüler uygulama bugün çağı yakalamak, kullanıcılarına daha rahat bir ortam oluşturmak, kısa süre içinde daha çok paylaşıma kavuşmak ve bunu zararsız bir şekilde gerçekleştirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar. Zaten bu sistemleri değil midir onları bunca yıl bulundukları alanlarda bir numara ve vazgeçilmez yapan? Ne yaparsan en iyisini yap, geliştir ve değiştir. Büyük firmaların başarılarının temelinde yatan en büyük etkenlerden biri…

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir