youtube video indirme

facebook android iphone ayarlari

youtube video indirme
5 - 2 OY

youtube video indirme işlemi nasıl yapılır,youtube da video indirilirken hangi program kullanılır,youtube  da videoları hangi çözünürlükte ve boyutta indiririm,youtube destek hattı nedir, youtube destek hattına nasıl ulaşabilirim,youtube da programsız nasıl video indirebilirim

youtube video indirme

Youtube sizinde bildiğiniz gibi çok büyük bir video sitesidir. Youtube da bulamayacağınız video neredeyse yok denecek kadar azdır. Peki youtube daki videoları hızlı bir şekilde bilgisayarınıza nasıl indirebilirsiniz. Bu yazımızda size youtube dan programsız video indirme işleminin en kolay nasıl yapılacağını anlatacağız. Önceki yazımızda size youtube’ dan videoları müzik formatına dönüştürmeyi anlatmıştık. Bu yazımızda istediğiniz çözünürlükte ki videoları indirmeyi anlatacağız. Örneğin youtube da bir film buldunuz ve indirip izlemek istiyorsunuz yada indirip cd yada usb ile çoğaltmak istiyorsunuz. Size bunun en kolay yöntemini anlatacağız.

Öncelikle youtube dan indirmek istediğimiz video yu açalım. Daha sonra aşağıdaki görselde yer alan siteye giriş yapalım. (http://tr.savefrom.net/1-how-to-download-youtube-video.html)

youtube video indirme

facebook müşteri hizmetleri

Daha sonra ise indirmek istediğiniz video’nun adres satırırındaki linkini kopyalayalım

youtube video indirme programi

Kopyaladıktan sonra video indirmek için kullanacağımız programın arama kısmına yapıştıralım

youtube video indirme formati

Son olarak ise sayfada yeşil renkte “indir” yazan buton var. Bu butonun üzerine tıklayıp hangi çözünürlükte indireceğimizi seçelim. Bu seçimi yaptıktan sonra tarayıcımızın sol alt kısmında video’ nun indirilmeye başladığını görebilirsiniz

youtube video çözünürlügü

Sizin de yukarıdaki görsellerde gördüğünüz gibi sadece bir kaç adımda youtube’ dan video indirebiliyorsunuz. Bu işlemleri yaparken destek almak isterseniz yada başka bir program kullanmak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayarak destek alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir