Youtube’dan Periscope’a Rakip Geliyor: Connect

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Youtube, Twitter’ın sahip olduğu popüler canlı yayın uygulaması Periscope’a rakip olacak bir uygulama geliştiriyor. Uygulamanın Connect ismiyle karşımıza çıkması bekleniyor. Twitter’ın sahibi olduğu ve canlı yayın yapabilmemize olanak sağlayan Periscope uygulaması son dönemde oldukça popüler. Görüşüne bakılırsa bu popüleriteden faydalanmak isteyen Youtube, Periscope’a rakip olacak bir uygulama geliştiriyor.

facebook müşteri hizmetleri

VentureBeat’in aktardığı bilgilere göre bir süredir Periscope’a rakip olacak bir canlı yayın uygulaması üzerinde çalışan Youtube, yakın gelecekte Connect isimli uygulamasını kullanıcıların beğenisine sunacak.

Hem iOS hem de Android platformlarına sunulacağı söylenen uygulama ayrıca sadece Periscope’un değil Facebook Live’ın da rakibi olacak.Henüz Google kanadından resmi bir açıklama olmasa da gelen bilgiler Connect uygulamasının Periscope’a oldukça benzer özellikler sunacağı yönünde. Kullanıcıların istedikleri an canlı yayın yapabilecekleri Connect’te ayrıca tabii ki diğer izleyenlerle sohbet etmek mümkün olacak. Ayrıca yapılan yayınların kaydedilebilmesi ve daha sonra tekrar izlenebilmesi de mümkün olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir