Zenfone 3 Sızıntıları Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Zenfone serisi ile akıllı telefon pazarında tekrar canlanan Asus, serinin yeni üyesi Zenfone 3 için çalışmalarına devam ediyor. Çıkış tarihi ve ilk bilgiler haberimizde. Tayvanlı teknoloji devi Asus, Zenfone serisinde izlediği agresif fiyat politikası ile akıllı telefon pazarında kısa sürede tekrar canlanmayı başardı. Ülkemizde de oldukça ilgi gören Zenfone serisinin yeni üyesi Zenfone 3 hakkında ilk sızıntılar gelmeye başladı.

Zenfone 3 için Özel Parmak İzi Okuyucu

facebook müşteri hizmetleri

Asus’a yakınlığı ile bilinen kaynaklardan gelen raporlar Zenfone 3’ün Mayıs ya da Haziran ayında satışa sunulacağını ve telefonda parmak izi okuyucuya da yer verileceğini belirtiyor. Tayvan merkezli Elan Mikroelektronik ve Çin merkezli Goodix tarafından ortaklaşa geliştirilen parmak izi okuyucunun Zenfone 3 ile birlikte serinin yeni telefonlarında da kullanılacağı söyleniyor. İşlemci tarafında ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

zenfon 3 3

Ancak Zenfone serisinde Qualcomm ve Intel işlemci çözümlerini tercih eden Asus, Zenfone 3 modelinde Qualcomm Snapdragon 820 kullanması halinde ilk defa amiral gemi yarışına dahil olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir