Zil Sesi ve Duvar Kağıdı Uygulaması: ZEDGE

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google Play Store’da popüler bir uygulama olan Zedge artık sınırları aşıyor. Sizlere sayısız duvar kağıdı, zil sesi, uygulama ve oyun sunan bu uygulama herkesin telefonunda kendine yer ediniyor.

Zedge Uygulaması Ne İşe Yarar?

Zedge uygulaması sizlere hareketli hareketsiz bir sürü duvar kağıdı sunar. Sadece duvar kağıdı ile kalmamakla beraber zil sesleri, uygulama ve oyunlar da sunmaktadır. Sizler de ücretsiz bir şekilde bu duvar kağıtlarını veya diğer sunulan dosyaları indirebilirsiniz.

 

Zedge Neden Bu Kadar Popüler ?

Uygulama şuan Google Play Storeda 100 Milyonu kişiyi aşkın indirmeye ve 4,5 puan gibi ciddi bir orana sahip. Bu uygulamayı bu kadar mükemmel yapan şey ne diye merak edebilirsiniz, ben de siz Tech Kafa okurlarına bunu anlatacağım.

facebook müşteri hizmetleri

Uygulamanın bu kadar popüler olma sebepleri arasında bir numara olarak kullanıcıların isteklerine hitap etmesi diyebiliriz. Tabi bunun yanında gerçekten kaliteli duvar kağıtları sunması da gerçekten etkili. Zedge kullanıcı görüşlerine diğer uygulamalara göre daha fazla önem veriyor. Öyle ki insanların indirdiği, görüş belirttiği içerikler derecelerine göre sıralanıyor ve sanki elle seçilmiş gibi karşınıza çok güzel bir duvar kağıdı ve zil sesi arşivi çıkıyor.

Son olarak da bana göre uygulamanın en iyi yanı ise kullanıcı arayüzünün çok basit ve kullanışlı olması.

zedge 2

Uygulamayı Nasıl Edinirim ?

Uygulamayı Google Play Store’dan veya iTunes’dan indirebilirsiniz.

Google Play Store’dan buradan indirebilirsiniz.

iTunes’dan buradan indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir