Zombi Ezmece

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son yılların popüler oyunlarından olan araba ile zombileri temizleme oyunu ilgi görmesi ile birlikte birden fazla serisi bulunmaktadır. Foghop üreticisinin düzenlediği araba oyunu yön tuşları ile oynanmaktadır. Eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirebileceğiniz oyun içerisinde çeşitli haritalar bulunmaktadır. Haritaları tamamladığınız zaman bir diğer harita açılması üzerine yeni yollar ve yöntemlerin keşfini yapacaksınız. Oyun her serisinde farklı haritalar ve yöntemler kullanması üzerine serilerin devamı kullanıcılar tarafından merakla beklenmektedir. En yeni sürümü olan Zombi Ezmece 2016 oyunu, haritalar içerisinde bulunan yöntemler ve yollar uygun şekilde hazırlanmıştır.

facebook müşteri hizmetleri

Şehiri zombiler istila ettikten sonra temizleme görevi sizlere düşmüşken bu görevi zevkle yapacağınıza eminim. Oyun içerisinde bazı yollar da tuzak niyetine bomba sistemleri dizayn edilerek kullanıcılar tuzağa düşürülmek istenmiştir. Oyun içerisinde arabanızın enerji sistemi, bomba düzenekleri ve zombilere dikkat edeceğiniz için kontrol etmekte zorlandığınız zaman bilgisayar sizi yenecektir. Haritaları ve görevleri tamamladığınız zaman yeni arabalar alabilir veya geliştirebilirsiniz. Oyun yön tuşları yanı sıra engellerden kaçmanız için boşluk tuşu ile zıplama yapmalısınız. Mouse’nin sağ tuşu ile arabanızı hızlandırabilirsiniz. Unutmayın ki, hızlandırdığınız zaman arabanızın enerjisi daha hızlı bitecektir.

Zombileri ezme görevi ve arabanızı güçlendirmeye başladığınız zaman oyun içerisinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Oyun serilerini bitirdiğiniz zaman yeni eğlencelere atılmak istiyorsanız aynı güzellikte bulunan Neşeli Dondurma oyunu ve serilerini tavsiye edebiliriz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir