Zombi Oyunu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Zombi Oyunu

Zombi Oyunu: Okulların kapanması ile çocuklar artık bol bol tatilin keyfini çıkarıp bol bol oyun oynayacaklar. Eğer çocuklarınız evde zaman geçirecekse onlara güzel bir oyun sitesi önerelim 🙂 Biliyorsunuzki internet üzerinde çocuklar için bir çok oyun sitesi vardır. Bunların hangisine güvenip çocuklarınızı emanet edeceğinize karar vermek zordur. Çünkü gereksiz çocukların ahlakını bozacak oyunlar barındıran siteler, veya oyun gibi gösterip para tuzagına düşüren siteler fazasıyla mevcutdur. Bunun için çocuklarınıza oyun sitesi açıp oynamalarını ve sizi biraz rahat bırakmaları için iyi bir site oyun zombioyunlari.biz de gönül rahatlığıyla oyun oyanayabilirler. Çocukların ahlakını bozacak veya onlara gereksiz bilgiler sunucak hiçbir içerik yoktur, aksine çocuklarınızın zekasını geliştirecek, ortak oyunlarda sosyalliğini artıracak, ve stratejiler geliştirmesini sağlayacak bir çok oyun bulunmaktadır. Bu oyunlar ile çocuklarınızın gelişimşne katkıda bulunacaksınız..

Bu güzel sitedeki oyunlarıdan birkaçını sizlere tanıtacaz.. Tanıtıma başlamadan önce site hakkında biraz bilgi verelim. Site yaklaşık 2 yıldır aktif olarak yayındadır ve yaklaşık 1000 civarı oyun barındırmaktadır, tüm oyunlar sorunsuz açılıp oynanabilmektedir. Site ismi ilede anlaşılacağı gibi zombi oyunları ağırlıklı bir sitedir. Son zamanlarda çocukların dizilerden merak edip oyunlarını oynamaya başladığı zombi oyunları giderek popüler olmaya başlamıştır. Oyunlarda genel olarak şehirleri, köyleri basan zombileri yok edip halkını kurtarma üzerine kuruludur.

facebook müşteri hizmetleri

1- Zombi Ezmece

zombi-ezmece

Zombi ezmece oyunu son yılların en popüler oyunu olup ister mobil ister pc den saatlerce sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyunda amaç size cerilen arabalar ile zombileri yoketmek.. zombi ezmece oyunu açıldıktan sonra size tabiri caizse külüstür bir araba veriyor ve onu geliştirmenizi ve tüm zombileri yok etmeniz isteniyor. Bölümü geçmek için zombileri öldürüp kazandığınız para ile arabanızı geliştirmeniz ve bölüm sonuna ulaşmanız istenmekte. Sizlere tavsiyem ilk önce benzini fulleyin sonra diğer modifiyeleri yapın arabanıza 🙂

2- Bitkiler ve Zombiler

bitkiler-ve-zombiler

Sizlere çok güzel, eğlenceli ve bir o kadar da beceri isteyen oyunumuzu tanıtacaz. Bitkiler ve zombiler oyunu, zombi oyunu kategorimizin en güzel oyunudur. Bu oyunda bahçenizi yok etmek isteyen zombileri bitkiler ile durdurmaya ve yok etmeye çalışacaksınız. Oyun açıldıktan sonra yukarıdan güneş ler ayğmaya başlayacak, aslında bunlar güneş değiş sizin için puan demektir. Fare nin sol tuşu ile güneşlere tıklayın ve puanları toplayın. Puanları topladıkça bahçenizi korumak için savaşçı bitkileri satın almaya başlayın. Sizlere önerim ilk önce yeşil başlı bitkiyi almanız o firek ateş ederek öldürüyor.. Oyun bu şekilde sürüyor ve tüm zombileri yok edince yeni bölüme geçiyorsunuz. Bu güzel oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Bitkiler ve Zombiler oyununda herkese başarılar diler ve yorumlarınızı beklemkteyiz 🙂

Bu güzel iki oyunun dışından sitede bir çok güzel oyun vardır. Öncelikle tanıttımğımız oyunları oynamanızı tavsiye eder ve diğer oyunlarınıda deneyip, oyunların hakkında yorumlarınızı merak ediyoruz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir