Zombies Slot

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Online platform üzerinden oynanan son zamanların en iddialı oyunlarından birisi de Zombies oyunudur. Hem heyecan dolu içeriği hem de oyunculara atraksiyon yaşatmasından dolayı artık oyun türleri içerisinde en fazla Zombies oyununu görmekteyiz. Üstelik bu oyun casino adreslerinin içerisinde yer alan ve oldukça keyif veren bir oyundur.
Ayrıca oyunun kazançlı yanından da yararlanmak oyuncular açısından mümkün olmaktadır. Slot oyunu denilince fazlasıyla iddialı bir oyun tarzı olan zombies ortaya çıkmaktadır.

Zombiler ile Mücadele

Oyunun içerisinde tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz yardım sekmesinden yararlanabilirsiniz. Oynayacağımız zombies oyununun içerisinde üç scotter aşaması devreye girmektedir. Farklı farklı zombileri vurmak için harekete geçiyor ve he zombiyi vurduğumuzda da jeton kazanabiliyoruz. Hedefiniz oyunun içerisinde scotter sembolünü yakalamak olsun. Bu sayede üç scotter sembolünü yakaladığınız an bedava beş defa olmak kaydı ile dönüş yapabilme şansına da sahip olacaksınız. Beş makaralı ve 20 ödeme çizgili olan oyunu oynarken çok dikkatli olmamız gerekir.

facebook müşteri hizmetleri

Üstelik bedava dönüş hakkına sahip olduğumuz andan itibaren de dönüş turunda çarpan sayısı da haliyle artış göstermektedir. Turunu ne kadar yaparsanız çarpan sayısında da bir artış söz konusu olacaktır. Scotter sembollerini takip etmeniz adına 2,3 ve 4 numaralı makaralara bakabilirsiniz. Zombiler sizi yok etmek adına yoğun bir çaba sarf edecektir. Sizlerde canınızı korumak adına zombileri vurmaya ve aynı zamanda jeton kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca zombilerin geldiğini de çıkarmış oldukları ürkütücü seslerden de anlamanız zor olmayacaktır. Heyecanlı sahnelerin içerisinde zombiler ile yoğun bir mücadele içerisine girerek onları vurmak için harekete geçin. Yüksek jeton oranı kazanmak ve bedava dönüşler elde etme hakkına da bir an önce sahip olmaya başlayın.

Fakat dikkat etmeniz gereken önemli bir husus var. Zombiler ile mücadele ederken makara takibini de yapmalısınız. Oyunun içerisinde wild sembollerini kazanmanız da mümkün olmakta . Wild sembollerine ulaşmanız adına da 1, 2, 4 ve 5 numaralı makaralara bakarak numaralandırılmış durumda ki makaralardan sembol elde edebiliyoruz. Zombi teması ile artık hem eğlenceyi hem de kazancı bir arada yaşamamız da mümkün oluyor. Kazanç sağladıktan sonra çeşitli sanal ödeme yöntemleriyle kazandığınız miktarı banka hesabınıza da kolayca aktarabilirsiniz.

Zombileri Vur, Kazanç Elde Et!

Her bir zombi de hanenize yüksek kazanç yazılacaktır. Kazancımız ya sembol hakları, jeton kazanma ya da dönüş hakkı gibi daha pek çok ayrıcalıklar olabiliyor. Ayrıca oyunu ne kadar iyi oynarsak 100,000 jetona kadar çıkabilen bir kazancı da aynı zamanda elde etmiş olacağız. Fakat oyunu oynarken her ne kadar biraz ürksek de sonunda zombileri vurdukça ve kazancımızı da arttırdıkça daha fazla keyif de almaya başlıyoruz. Burada önemli olan unsur hızınızı ve becerilerinizi oyuna yansıtarak zombilerden bir an önce kurtulmak. Zombiler size değil siz onlara eziyet edin.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir