ZombiU Konsollara Çıkışını Gerçekleştirdi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Nintendo’nun konsolu olan WiiU her zaman diğer platformlardan daha geri planda kaldı ve popülarite olarak her zaman daha düşüktü. Yine de oyuncuları bazı özellikleri sebebiyle sever, oyunlarıyla bol bol enerji yakarlardı. Bu platforma ait oyunlar, diğer platformlara nazaran her zaman daha az oldu, daha az tercih edildi. Tabii ki aralarından sıyrılabilen bir kaç oyun yok değil. Bunlardan birisi de ZombiU oldu.

facebook müşteri hizmetleri

ZombiU’ya bakarsak adından da anlaşılabileceği gibi zombi tabanlı aksiyon, hayatta kalma oyunu diyebiliriz. Ubisoft tarafından 2012 yılının Ağustos’unda piyasaya sürülmüştü. Ubisoft Montpellier tarafından geliştirilen oyun, kullanıcılar tarafından oldukça sevilmişti. Oyuncuların bu özenini göz önüne alan Ubisoft, boş durmayarak WiiU platformuna ait bir oyunu, PS4 ve Xbox’ a entegre etti. Zombi U, oyun çevreleri tarafından ortalamanın üstü bir not almıştı. Şimdi kararı PS4 ve Xbox kullanıcıları verecek olsa da PS4 kullanıcıları olaya biraz daha negatif yaklaşacak.

Tabi ki PS4 kullanıcılarının negatif yaklaşacak olmalarının tek sebebi ise PS4 platformunda oyunun çok daha pahalı olacak olması. Xbox One kullanıcıları oyun için 14.99 Euro öderken, PS4 kullanıcıları 19.99 Euro ödeyecekler. Zombi U’nun boyutu Xbox One’ da 21.35 GB iken, PS4 üzerinde 20 GB. Bu farkın da nereden geldiğini muhtemelen ilerleyen zamanlarda açıklayacaklardır. Londra şehrinde geçen bu zombi istilasını merak eden kullanıcılar, buraya tıklayarak oynanışa ulaşabilir!

Eğer siz de zombilere meraklı bir oyuncuysanız kesinlikle tecrübe etmeni bir deneyim olacağını söyleyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir