ZombiU PS4 ve Xbox One’a Geliyor Olabilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ubisoft tarafından geliştirilen ve Wii U’nun sevilen çıkış oyunlarından biri olan ZombiU, çıkışından üç sene sonra PS4 ve Xbox One için de çıkacak gibi görünüyor. Zira son zamanlarda gelen sızıntılar bize başka bir şey düşündürmüyor.

Tayvan’ın Oyun ve Yazılım Derecelendirme Yönetmeliği yakın zamanda PS4 ve Xbox One için Ubisoft tarafından dağıtılacak olan Zombi isimli bir oyun listeledi, bu da doğal olarak akıllara ZombiU’nun yeni nesil portunu akıllara getirdi. Aynı zamanda bu derecelendirme ile oyun için bir artwork de yüklendi ve artwork’te sadece “Zombi” ibaresinin bulunduğunu görüyoruz. Zombi aynı zamanda Avustralya’nın Derecelendirme Listesi’nde de kendine yer buldu.

facebook müşteri hizmetleri

Yani anlayacağınız şu an Zombi ciddi ciddi geliyor, tek ihtiyacımız olan Ubisoft tarafından resmi bir onay.

Yine de oyunun Zombi isminde oluşu Wii U’ya çıkan ZombiU’nun portu olacağı anlamına gelmiyor elbette. Ubisoft bu iki konsol için ZombiU’nun devamı olan yeni bir oyun geliştiriyor da olabilir. Bunun cevabını bize yalnızca Ubisoft verebilir.

Kasım 2012’de çıkan ZombiU, her ne kadar Wii U sahipleri ve korku oyunları hayranlarını tatmin etse de satışları beklenenden oldukça düşük kalmıştı. Bu da bu nesilde Wii U’nun satışlarının özellikle kendisinden önce gelen konsol Wii’ye göre oldukça düşük olması. Satışlar düşük olduğu için Ubisoft ZombiU’yu diğer konsollara port etmek istiyor olabilir.

ZombiU’nun Wii U sürümü özellikle konsolun tablet kontrolcüsünü oldukça etkili kullanıyor olmasıyla dikkat çekiyordu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir