ZTE Blade V6 Ülkemize Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uzun yıllardır Türkiye’de farklı operatörlerin kendi markaları aracılığı ile ürünlerini satışa sunan ZTE, kendi markasını taşıyan Blade V6 modeli ile kullanıcılarla buluştu. Mobil cihaz üreticilerinden ZTE, Blade V6’yı Türkiye’de satışa sunuldu. Oldukça şık ve ince bir tasarıma sahip olan Blade V6, ZTE firmasının uygun fiyatlı yeni modellerinden birisi. 6.8 mm’lik bir inceliğe ve geniş açılı ön kameraya sahip olan telefon, 849 TL’lik fiyata sahip.

İnce ve hafif bir tasarıma sahip Blade V6, 6.8 mm inceliğinde ve 122 gram ağırlığında. Geniş açılı ön kameraya sahip olan cihaz, Android 5.0.2 Lollipop işletim sistemine sahip.

facebook müşteri hizmetleri

zte-blade-v6-2

Blade V6’da 13 MP arka kamera ve 5 MP ön kamera bulunuyor. Optik imaj sabitleme gibi özelliklerin bulunduğu cihazda. f/2.0 diyafram açıklığına sahip bir lens kullanılmış. Ön kamerasında 88 derecelik geniş açılı fotoğraflar çekebildiğiniz cihazın ana kamerasında ayarlar yapmanıza imkan veren pro özelliği de bulunuyor. Kavisli bir tasarıma sahip olan Blade V6, metal yekpare bir göveye sahip. Kapasitif tuşlar sayesinde menü tuşları cihazın ekranını daha verimli kullanmanıza imkan sağlıyor. Blade V6, 2200 mAh bataryası ile bir günlük bir kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca cihazda 5” HD IPS ekran, çoklu görüntüleme açıları ve azaltılmış parlama özellikleri bulunuyor.

Blade V6, 64 bit dört çekirdekli işlemcisi, 64 bit destekli Android 5.0.2 Lollipop işletim sistemi ile geliyor. Ayrıca cihazda bulunan 2 GB Ram, yaptığınız işlemler için oldukça yeterli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir