ZTE Nubia Z9 Ön Siparişe Açıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan ZTE Nubia Z9 modeli Çin’de ön siparişe açıldı. Oldukça yüksek özelliklere sahip olmasına rağmen fiyat konusunda oldukça pahalı olmuş diyebiliriz. Çin‘in büyük büyük teknoloji firmalarının başında gelen ZTE ülkemizde Turkcell adı altında telefon üretmeye devam ediyorç Çinde geçtiğimiz hafta ZTE

facebook müşteri hizmetleri

Nubia Z9 modeli tanıtıldı. Peki ZTE Nubia Z9 özellikleri ise tasarımsal olarak dikkat çekiyor. Çerçevesiz akıllı telefon çıkarma haberleri her firmadan çıkarken ZTE bu modelinde oldukça ince çerçeve kullanmış diyebiliriz.
ZTE Nubia Z9 özelliklerinde 5.2 inç Full HD 1080p bir IPS ekran kullanılıyor. Diğer yandan ısınma konusunda sorunlu olan Snapdragon 810 işlemci ve 3GB RAM kullanılıyor. Cihazın sistem belleği 32GB olarak belirlenmiş ve Elite modelinde ise 4GB RAM ve 64 GB bellek kullanılıyor. Diğer yandan ZTE Nubia Z9 kamera olarak 16 megapiksel arka kamera ve 8 megapiksel ön kamera kullanılıyor. Uzun kullanım konusuna gelecek olursak batarya konusunda, 2900 mAh gücüne sahip bir pil kullanılmış ve bu oldukça yeterli diyebiliriz.

Nubia Z9 modeli bugün Çin’de ön siparişe açıldı ve fiyat olarak 3 GB RAM ve 32 GB depolama kapasiteli Nubia Z9 Classic modeli 649 dolar ve 4 GB RAM, 64 GB depolama olan Nubia Z9 Ellite modeli ise 749 dolar olarak ön siparişe açılmış. Bakalım ZTE piyasadaki oldukça güçlü ve dev rakipleri arasında nasıl işe çıkartacak. Bakalım piyasa ne gibi işler yapacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir